O nás

Všechno začalo v roce 1986. Přesněji prvního září, kdy nás síla osudu posadila v první třídě 1. B do stejné lavice. Dvě nejmenší holky s největšíma očima, Dominika a Veronika. A strašně ukecaný. Co si říct máme dodnes, a tak slovo dalo slovo a ze společné vášně pro kabelky vznikl společná vášeň – originální, neotřelé, ručně vyráběné kabelky a další doplňky. Aktuálně jsme se zamilovaly do kombinace kůže a vlněného filce, která v naší nabídce dominuje.

V realizačním týmu má hlavní slovo náš charismatický mistr brašnář, který do každého kousku vkládá nejen kus svého umu, ale také prvek originality a nezkrotnosti. Někdo by řekl, že je tak trochu neřízená střela, my vás můžeme ubezpečit, že výsledek vždy stojí za to!

Budeme rády, když budete sdílet naše nadšení a některým z námi nabízených kousků obohatíte svůj šatník. Nebo něco pořídíte někomu, koho máte rádi. Nebo obojí. Hlavně, ať máte a děláte radost

Vybírat můžete z již navržených modelů, které případně rádi přizpůsobíme vašim požadavkům, třeba aby se do kabelky vešel váš notebook či oblíbená knížka. Nebo můžeme společně vymyslet úplně nový model přesně dle vašeho přání.